| Kaaatyyy a întrebat:

Hei...nu stiu mai exact cum sa intrebrolling on the floorDeci:Am Windows Movie Maker si nu prea imi place cum face video-urile si voiam sa intreb ce alte programe mai stiti, care sa fie stiu si euthinking in care sa iasa video-urile mai bine, mai bune, mai... evoluatelaughingrolling on the floor
Vaaa rooog... Funda:*

1 răspuns:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Mai stiu cand imi placea si mie sa editez filme happy.
Pai incearca AVS, sau Sony vegas. Astea doua mi s-au parut foarte bune din ce am incercat. Dar sunt mai multe variante.
Lasa movie makerul ala de la windows ca nu e asa de bun.
Sper ca te-am ajutat. Daca mai ai vreo intrebare legata de programele alea sau altceva, nu ezita sa ma intrebi happy.
Multa bafta.