| sebby56 a întrebat:

Hei..pe aceasta configurare merg toate jocurile actuale cel putin pe high? http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/766573/

40 răspunsuri:
| sebby56 explică (pentru sltlp):

Dar nu este bun?

| sebby56 explică (pentru sltlp):

Dar nu e bun?

| sltlp a răspuns (pentru sebby56):

Ata ultimul are lag si in san-andreas(pentru ca nu are gpu). Nu mai incerca... Nu ai cum sa scoti mai echilibrat.

| sebby56 explică (pentru sltlp):

Ok..am incercat si eu laughing deci raman la alea 2 big grin

| sebby56 explică (pentru sltlp):

Sunt momente in care vreau ps3 si momente cand vreau pc.ce naibii sa fac? de exemplu acum vreau ps3 thinking laughing

| sltlp a răspuns (pentru sebby56):

Sa vedem laughing Vezi ca ai un mesaj privat laughing

| sebby56 explică (pentru sltlp):

Http://www.altex.ro/......ddr5-linux de asta ce zici?

| sltlp a răspuns (pentru sebby56):

De ce tot insiti. In loc de o intrebare au fost 20.

| sebby56 explică (pentru sltlp):

Scuze frate.laughing)