| Anonimaaaa81839494 a întrebat:

Hei.stie cineva daca se poate gasi karaoke de la melodia flex-Vlad munteanu? Pe Youtube nu se gaseste..sau stie cuneva o aplicatie prin care pot scoate vocile si sa ramana instrumentalul? CA ROG AM NEVOIE URGENT SA FAC CEVA

1 răspuns:
| tudorykul a răspuns:

Poti folosi Audacity. E un program pe PC care e specializat pe partea de muzica. Poti urmari anumite tutoriale cum poti scoate vocalul de pe melodie, in asa fel incat sa ramana instrumentalul. Nu e greu de folosit. In 5 minute maxim ai terminat. Am incercat eu programul.