| Kariman a întrebat:

Hei TPU care este diferenta dintre tableta Allview viva q7 si tableta Allview viva q7 life?

2 răspunsuri:
| CristieXe a răspuns:

Sunt acelasi model doar ca diferit, si cu un mod de functionare mai performant, in care sa te bucuri in timpul liber de el.

| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Eu iti recomand sa intri aici: http://bit.ly/1cMTJyB si sa arunci o privire peste parerile celor care au cumparat deja aceasta tableta.

Poate ca unii dintre ei au cumparat si viva q7 life si astfel poti afla direct de la sursa informatiile de care ai nevoie.

Si oricum tableta aleasa de tine pe langa faptul ca este la un pret promotional in acesta perioada

- are 1 gb ram ddr3
- procesor cu 4 nuclee de 1000 mhz
- versiune buna de android
- o baterie mai mult decat modesta.