| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU.
Mi-am cumpărat de curând un televizor dar nu stiu sa il montez.
Am montat suportul unde trebuie sa intre picioarele și cand sa bag picioarele in suport am 2 șuruburi lungi care nu intra in suport.
Intra in picioare dar nu in suport.
Marca televizorului este Televizor LED Smart High Definition, 81cm, VORTEX LEDV32V-289S.
Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| JackR a răspuns:

Rtfm!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te duci cu televizorul la magazinul de unde l ai cumpărat si rogi băietii de acolo sa il monteze ei, si vi acasa cu el gata montat, daca nu stii sa il montezi tu nu umbla nu forța ca rupi sistemul de prindere a piciorului in tv si adio.

Bula
| Bula a răspuns:

Ia un ciocan mai mare!
Sau apeleaza la un priceput in mecanica, sa rezolve problema.

| Gabriel9707 a răspuns:

Daca ai posta niste poze cu televizorul si modul cum l-ai montat tu, ne-ai putea ajuta sa ne dam seama mai bine.