| elenyss a întrebat:

Help! Am vreo sansa sa recuperez un text care il aveam la copy si nu am apucat sa-i dau paste pentru ca intre timp am mai copiat inca unul? E f important si nu mai gasesc sursa, de 2 ore caut continuu :-(
Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| Yleana a răspuns:

Din pacate, nu exista o metoda de a reveni la copy-ul initial crying( (crede-ma, am intrebat o persoana foarte buna in informatica)
Daca vrei, ne poti scrie cam ce cautai mai exact, iar noi te vom ajuta!hee hee

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu mai ai nicio sansa. Nu inteleg cu ai putut pierde sursa la careva secunde dupa un copy