| slayer678 a întrebat:

Hey! Am o tableta Allview vivac7 quad, si as vrea ca in aplicatia Galerie sa fac un nou folder in care sa mut pozele din altul. Poate cineva sa-mi spuna cum sa fac folderul? Merci

1 răspuns:
| Elimat a răspuns:

Va trebui sa il creezi pe un calculator. Trebuie sa iti conectezi tableta la calculator, sa intri in radacina, sa faci un nou folder si in el sa pui toate pozele de care ai nevoie. Spre ca te-am ajutat la timp si nu ai aruncat inca tableta XD. Adica pe bune, astepti asta din 29 Februarie 2016 si eu iti raspund abia pe 4 Ianuarie 2019. LOL XD