| DaNaDoT a întrebat:

Hey, am si eu o intrebare legata de facebook. Daca etichetez pe cineva din greseala, si apoi sterg eticheta, acea persoana va primi notificare ca a fost etichetata, desi nu se va putea uita la poza?

Răspuns Câştigător
| CristianCRS a răspuns:

Da in momentul in care ai pus un tag acea persoana primeste notificare, dar daca vrea sa vada la ce poza dupa cum ai spus si tu nu va putea.happy

2 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

O sa primesca notificare atunci cand o etichetezi. dar daca stergi eticheta si persoana respectiva nu se logheaza pana atunci nu o sa ii mai apara notificarea

| 0rlando a răspuns:

Yep. Ai pus-o.