| unreadfire a întrebat:

Hey, as vrea sa stiu daca se strica căștile de telefon mai repede daca volumul este prea tare. Mulțumesc

3 răspunsuri:
| crysty1222 a răspuns:

Castile sun facute sa reziste la volumul maxim al telefonul, deci nu e nici-o problema daca asculti cu volumul la maxim. Eu de exemplu am niste casti de Samsung de vreo 3 ani cu care ascult muzica din telefon la volum maxim si n-au nimic, plus ca le folosesc si la laptop de atata timp si n-am avut nici-o problema.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Castile nu, dar timpanele tale vor fi singurele care se vor strica! Asa ca ai grija de auzul tau!

| DanutzzuXD a răspuns:

Nu dar se strica daca ai ceara in urechi sau le rozi sau daca le uzi