| anonim_4396 a întrebat:

cat costa samsung s7070 diva white pearl la liber, fara abonament?

Răspuns Câştigător
| Miyukii a răspuns:

De la539 RON - 872, 30 RON sau uite un site:
http://www.shopmania.ro/......00735.html

13 răspunsuri:
| doni_1852 a răspuns:

In jur de 700 de lei...Nu stiu pretul exact, caci in orasul meu am vazut cu 710 lei, pe cand in alt oras cu 650. Depinde.happy [Fundita?batting eyelashes]

| LoLpoZ a răspuns:

La liber costa intre 539 RON - 872, 30 RON. :) Uite-te aici: http://www.shopmania.ro/......00735.html

| Adutza_2591 a răspuns:

545,00 lei. funda pliz:d

| Adutza_2591 a răspuns:

545,oo lei succes funda pliz:d

| xt9000 a răspuns:

540 lei fara transport de pe net

neluL
| neluL a răspuns:

Cel mai mic pret care l-am gasit la liber este aici
http://mobile123.ro/index.php?route=product%2Fproduct&product_id=166 la 539 lei. Bafta!

| DakotaRoyse a răspuns:

Între 600 şi 800. Aproximativ. Se poate să găseşti mai mult sau mai puţin de atât. Oricum în jur de 150 de euro.

| Etxd a răspuns:

649 lei ...am avut si euwinking
funda?

| Kokolina a răspuns:

Intre 500 si 600 de lei...Eu cu atat l`am vazut in majoritatea magazinelorbig grin

| DianaDidi95 a răspuns:

Http://telefonultau.eu/products/Samsung-S7070-Diva-Pearl-White.html Aici ai tot ce vrei si ce ar trebui sa stii despre el!:D

| pwp a răspuns:

La mine in oras e cu 7 milioane si ceva

| Aditzaaaa a răspuns:

Fata,eu cred ca imi iau Samsung S7070 Diva Le Fleur Edition pe maro-ul ala dragut :*! Ti-l arat eu la sk...