| bogdanme889 a întrebat:

Imi poate da cineva un program gratuit de randat in 720p? Fara programe de filmat, eu incarc video-uri de pe telefon si vreau sa le randez in 720p.Inca o intrebare in Sony Vegas se poate randa? Dar in Adobe after effects?

1 răspuns:
| horia2012 a răspuns:

Daca vrei programe gratuite, cele 2 nu sunt, dar randeaza in 720. Depinde ce in format filmeaza telefonul (mp4, 3gp, avi). Gratuit e Windows Live Essential din care instalezi numai Windows Movie maker (lucreaza numai cu fisiere mp4 si wmv. Il gasesti aici:
http://techylab.com/......installer/