| anonim_4396 a întrebat:

Hi! Care este mai bun dintre Microsoft Office, Open Office și WPS Office?

5 răspunsuri:
| Tudor_Martin_1997 a răspuns:

Microsoft Office+ ca in a 9-12 vei lucra la liceu foarte mult in Microsoft Office

| KodrutZ a răspuns:

OpenOffice ca e moca si face aceleasi chestii ca MS Office. Doar imbecilii umbla ca vai, vei lucra in MS Office de parca nu sunt aproape identice. Din pacate pe foarte putini studenti-elevi ii duce capul sa zica "Dom' profesor, nu am bani de cumparat licenta si nu sustin pirateria software, iar cu OpenOffice pot sa fac fix ce vreti dvs. in MS Office."

| horia2012 a răspuns:

WPS Office, recunoaste si salveaza in aceleasi formate ca si Office, plus interfata care arata aproape ca si Office 2013-2016.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Microsoft Office pentru ca e facut de Microsoft, logic, o companie in care poti avea incredere.

Răspuns utilizator avertizat