| anonim_4396 a întrebat:

Http://www.dataspot.ro/......475055.php pareri? pe piese mi se pare cam complicat sa imi fac unul

4 răspunsuri:
| saftaiiustin a răspuns:

Ii cam slabut pentru jocuri

incearca un i5 cu un procesor de minim 3.2 ghz si 12g ram
Daca ai bani...

| OIntrebareIntrebatoare a răspuns:

Nu vreau sa joc cele mai noi jocuri niste jocuri gen outload lol niste assasins creed-uri putin mai vechi chestii de genul nu vreau cele mai noi jocuri aparute, asa la ce am zis mai sus cum ti se pare?

| CPAElites a răspuns:

Ce dracu e asa complicat sa-l cumperi pe piese? Daca nu stii sa-l asamblezi cumperi serviciu de asamblare care costa maxim 50 lei!
Care este bugetul tau maxim?
http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/1455463/

+ HARD DISK!

| OIntrebareIntrebatoare a răspuns:

1500 ron este bugetul meu