| Keptxn a întrebat:

Https://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/3286900/
Stie cineva daca toate piesele sunt compatibile sau daca e vreo sansa sa nu incapa toate in acea carcasa (Specific ca am deja HDD si d aia nu am pus pe wishlist)

2 răspunsuri:
| Andrei_Solo_1996 a răspuns:

La o prima vedere sunt compatibile.si cu privire la carcasa vor incapea cu siguranta toate piesele, doar in privinta racitorului pentru procesor, ti-as recomanda un noctua.

| EusebiuPWN a răspuns:

Or sa incapa, singura mica problema pe care o vad, este ram-ul. Sigur gasesti in acei bani si cu cl mai mic, cu cat cl-ul e mai mic, cu atat mai bine. https://www.pcgarage.ro/......nel-kit-1/