| Clara_6276 a întrebat:

Imi da si mie cineva un likn de unde sa downloadez power point 2003?

4 răspunsuri:
| Nic a răspuns:

Http://recomand.net/tutorial-cum-sa-iei-jocuri-de-pe-net/

E la fel si in cauzul tau, doar ca power point se afla in pachetul "Microsoft office"

| alex2009 a răspuns:

Contacteazama pe privat trimite-mi un mesaj cu id tau ca am eu power point 2003

| alexutzu997 a răspuns:

Pai. nu cred ca poti lua PowerPoint separat... el este mereu alaturi de Microsoft Office Microsoft Excel si altele.si in legatura cu link-ul un search pe google nu ar strica sa stiiwinking