| Petrovic a întrebat:

În ce programe pot realiza o revistă?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

In orice pachet Office: MS Office, Libre Office, Apache Open Office etc.
Pentru o revista tiparita se poate folosi foarte bine de MS Word, Libre- sau OpenOffice Writer etc.
Doar trebuie sa stii sa le folosesti... happy

5 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Corel Draw, de exemplu.

| NLS a răspuns:

Gimp

Photoshop

Affinity Photo

| FlowInCuvinte a răspuns:

O poti face si online, exista modele pe care le poti personaliza cum vrei tu. Dupa terminare le descarci pdf. Nu costa mult.

| PainTech a răspuns:

InDesign daca vrei ceva profesional. Ar functiona si photoshop. Daca optinunile sunt FOARTE limitate, poti face asta si in Microsoft Publisher (vine la pachet cu Word)

| Graur_Dima_2000 a răspuns:

O revista o poti realiza in programul powerpoint