| Jawsz a întrebat:

IPhone 7Plus sau iPhone 8?

5 răspunsuri:
| nopainkiller a răspuns:

IPhone 7 la un preț corect devine o alternativă reală pentru noua generație. Nu sunt prea multe elemente inedite sau inovatoare care să te facă să treci de la 7 spre 8. Plus că iPhone 8 va fi ceva mai scump, în jur de 3600 lei vs aprox. 3000 lei cât este iPhone 7 de 32 GB. De fapt, noul entry-level al Apple nu a fost gândit ca alternativă la precedenta generație, mai degrabă pentru cei ce încă folosesc iPhone 6 sau iPhone 6s.

| Adhaara a răspuns:

Nokia caramida

| gelu1970 a răspuns:

Cred ca ti.am mai scris. Ca sa te dai smecher cu telefonul poti sa iti iei si iphone 4.
Dintre cele doua 8 are procesorul mai nou si mai rapid ceea ce ofera o viteza mai mare terminalului. Insa nu isi merita banii. Costul de productie e undeva la 300 euro si fraierii il cumpara cu 900
De fapt nu e prost cel ce cere. Asa spune un proverb.
Baiete ori ai parinti care iti dau bani deoarece asa s-au obisnuit, ori nu gandesti cand esti dispus sa iti cheltui banii pe un telefon caruia nu o sa ii dai utilitate nici la jumatate.
Bafta la cumparaturi.

| Sn4k3 a răspuns:

La pretul ala, niciunul, dar daca tii neaparat si n-ai ce face cu banii, iPhone 8

| PainTech a răspuns:

Android.
Sau iPhone 8 daca simti ca ai rinichi tari.