| M4RK a întrebat:

Joaca cineva jocul "nostale"? http://www.nostale.co.uk/

40 răspunsuri:
| cryss97 a răspuns:

si eu joc (blueberry99 e numele meu)

| ovidiu98 a răspuns:

Eu joc nostale da e spaniol

| Sk8er12311 a răspuns:

Eu am arcer 84 cu wk 99+10 smug

| aste1bmw a răspuns:

Da joc si eu am lvl59 si 79% lvl job 40 dar am o mica problema nu pot face nici cum bani sa-mi iau un wk si sa fac job 55 daca vrea sa majute cineva numelemeu e AsTeRoYdlaughing sau raspundeti aici va rog eu sa majutati! ty

| AceNos a răspuns:

Eu jucam pe unu de 36 al meu dar mi l-a furat unu si il chema Truster pe spania acum joc pe uk azi mil fac pentru ca mi-am facut altu pe spania dar ecranu s-a facut mic si nu vad nimic si daca dau pe mare se aprinde pe o particica(pe nostale spania)si daca se misca vreun animalut sau pocitanie se blocheaza

| Stan_Avecc_1997 a răspuns:

Raspunsul tau aici...Salut ai cont de Nostale de vanzare?

| shadow9420 a răspuns:

C diferenta e intre nostale.uk si ala.es? app sunt ~MRR~(76) si Shadow9420(82)...cunosc cam taota lume d p nostale...

| Gruia_Daniel_1992 a răspuns:

Si eu ma jucam la italieni. Numele meu *Neamtzu* Arcas lv 85 arme r7+10 sp+15winking... Dar as vrea sa stiu si eu cand iese pe Romania. K italieni au loato pe cocoasa de la minewinking Cautati Froum nostale *Neamtzu* Daca va intereseaza. Peace

| Cozma_Mihai_1997 a răspuns:

Da joc am arcas 56, mage 57, si sword 45 ma numesc mik3y poate ne intalnim XD