| AureliusTPU a întrebat:

La un laptop cu tastatura normala se poate pune o tastatura luminata?

5 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

Daca exista modelul cu tastatura luminata, da
altfel... externa

Bula
| Bula a răspuns:

Laptop-urile sunt echipate cu tastaturi inglobate, fiecare model cu tipul de tastatura prevazut in specificatiile tehnice si in manualul de utilizare.
Daca doresti tastatura speciala, diferita, atunci poti folosi tastatura externa (conectata printr-un port USB).

| BlackPixel a răspuns:

Numai cu tastatura externa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de model. De obicei nu

| Simpatic a răspuns:

Nu cred, doar daca producatorul laptopului tau a scos o serie RGB compatibila cu laptopul tau, dar asta inseamna multa multa documentatie (research) ca sa stii exact pe ce dai 300-500 sau mai multi lei.
parerea mea daca nu e luminata las-o asa.