| catalinutssu a întrebat:

La windows vista home basic, il instalez, si nu imi merge internetul. ce pot sa-i fac sa mearga?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Pai probabil nu exista drivar pentru placa ta de retea pe vista si de aia nu iti merge! de ce nu ai instalat tu win xp

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cred ca trebuie sa instalezi conexiunea la internet. N-am vazut W.Vista dar cred ca este cam la fel ca W.XP. Incearca asa: Start/Control Panel/Network Connections/Create a new Connection si iti intra o fereastra de instalare, New Connection Wizard, unde urmezi pasii ceruti. Succes si numai bine!

| catalinutssu explică:

Http://www.asrock.com/mb/download.asp?Model=K8NF6G-VSTA&o=Vista le-am luat pe-astea de aici pentru ca sunt de la placa de baza:)

| catalinutssu explică:

Si tot nu merge