| Zdog a întrebat:

M.emag.ro/laptop-asus-x553ma-xx320b-cu-procesor-intelr-d ual-core-celeronr-n2830-2-16ghz-15-6-4gb-500gb-intelr-hd -graphics-windows-8-1-bing-black-x553ma-bing-xx320b/pd/D 6BZJMBBM/?ref=products_center-2_2&recid=BRAND Merge Minecraft pe el? ( la setări medii )

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Naiba știe, dar n-aș da atâția bani pe un Celeron! oricum, de acum trei ani de când ai pus întrebarea, nu cred că mai are vreo importanță ce răspuns primești în prezent...