| Fluffee_2398 a întrebat:

Ma poate cineva ajuta sa realizez asta? Daca puteti dau funda! Trimiteti un mail cu ea la fluffee_kid@yahoo.com. https://docs.google.com/......ps?/viewer

2 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

1-Pai mai simplu ar fi sa le faci in Programul MICROSOFT WORD... daca il ai faci asa:Intri si pe a 3-a bara unde-s pictogramele alea multe dai click pe al 16 desen care se numeste inserare tabel sau insert table si de acolo iti aleg coloanele si randurile tabelului!
2-Program pentru tabele este Microsoft Excel ( iti recomand 2007 ) care face parte dintr-un pack pe nume Microsoft Office ( mai multe programe unde este si Microsoft Excel), poti sa il descarci de pe net, este simplu sa lucrezi in Excel, as putea sa iti explic, dar mai bine te uiti pe youtube la tutoriale...bafta

| Adrian9106 a răspuns:

Te pot ajuta eu daca mai e valabil