| Abby4124 a întrebat:

Mdeci. Am un Ipad care mergea super ok si nu mi-a cerut niciodata permisiunea la We Heart It, PicsArt si Messenger pentru a salva pozele in Ipad. *-*
Acum, brusc, cand intru pe oricare dintre cele trei aplicatii nu pot trimite nicio poza, nu pot salva nicio poza deoarece imi spune urmatorul mesaj "In Ipad settings, tap Messenger and turn on photos." Dau ok si ma duce direct la setările messenger-ului si imi apare "NOTIFICARI" unde daca intru toate sunt pornite si le-am verificat si închise si deschise, e acelasi lucru si imi mai apare " Reîmprospătare in fundal" unde e tot pornit. Atat. Iar pe Iphone imi apare si locația, si Facebook-ul, si pozele unde ar trebui sa le pornesc si va merge super Ok. Problema este ca mie nu imi apare asa ceva pe Ipad si nu stiu ce sa mai fac. Dau funda la cel mai util si rapid raspuns!

1 răspuns:
| NotAndrew69 a răspuns:

Ok! Mi s-a intamplat si mie... eu i-am dat resetare din fabrica si totul a functionat bine! adica salveaza tot ce ai pe un cont si dai resetare din fabrica si vezi dupa... mie mi-a mers