| OwlLq a întrebat:

Merita sa cumpăr acest Pc ( http://m.domo.ro/......Sc0MDIn-l/ )si daca merita merg următoarele jocuri
- Farming Simulator 2017
-CS:GO
-FIFA 18
-GTA V
Merg toate aceste jocuri very high?

4 răspunsuri:
| windows7ultimate a răspuns:

Gta 5 nu stiu daca merge pe very hight, dar in rest merg toate, este bine la ce pret e, acum un gtx 1060 de 6gb e 2200 lei, eu zic ca merita!

| windows7ultimate a răspuns:

Merita toti bani, nu stiu daca duce chiar in very hight gta 5 dar in rest duce tot!

| Superior a răspuns:

Da pare foarte in regula insa ce nu este precizat este sursa, care poate reprezenta o problema daca e de o calitate slaba (ma rog ai garantie... se presupune). Eu zic sa mergi pe ea, sa-ti achizitionezi o priza buna, cu protectii si imediat cum se duce garantia sa-i pui o sursa adevarata in caz ca nu ar avea una.

| Adrian926a a răspuns:

O sa iti mearga orice joc pe full hd, setari high-ultra la minim 60 fps. este un pc super bun, dar recomand sa iti faci tu un pc din componente te duce mai ieftin.