| alexxx123z a întrebat:

Mi se aude coolerul foarte tare, deci aprind pc nu intru in nici un program nu fac nimic, dupa 2-3 minute incepe sa se auda coolerul foarte tare de parca decoelaza avionul, nu stiu ce sa ii fac, am incercat sa umblu pe la el sa il pun bine, l-am curatat de praf tot la fel.

1 răspuns:
| Alle23 a răspuns:

Asta mi s-a intamplat si mie si am verificat ventilatorul ala si era o chestie inauntru care-l 'deranja'. M-am dus cu el la un gsm ca nu puteam sa-l desfac eu
Mult succes happy