| bmerry a întrebat:

Mi se deconecteaza wi-fi ul de pe telefon atunci cand acesta este blocat si nu mai primesc notificari. Cand il deblochez se conecteaza automat. Inainte nu facea asa. Ce pot face ca wi-fi ul sa fie activ continuu, chiar si atunci cand telefonul este blocat?

1 răspuns:
| Dascălu_Ovidiu_1973 a răspuns:

Se rezolva din setari, unde la capitolul retele exista o optiune numita oprire wifi cand telefonul e inchis sau ceva de genu. Trebuie sa o dezactivezi. happy