| Cata240 a întrebat:

Neata. Stiti cum as putea sa sterg un cont de facebook sa nu mai apara? Eu il sterg si tot asa ramane.

Răspuns Câştigător
| UrsuletuChocolatiu a răspuns:

Neata! Il dezactivezi, intri la setari apoi la general si sub setarile de securitate scrie "Dezactiveaza-ti contul" si acolo vei motiva si dupa completarea parolei contul tau va fi inchis! Succes! Funda? big grin

7 răspunsuri:
| IonutzMadalin a răspuns:

Heiii! Nu il poti sterge, dar il poti dezactiva;-) setarile contului > general >cont >dezactiveaza;-) sper ca ti-am fost de folos puppy dog eyes

| Cccccosminnnnn a răspuns:

Odata ce l-ai sters nu trebuie sa te mai conectezi pe el 2 saptamani. Atunci se va sterge. Mult noroc!

| Deni123 a răspuns:

Păi uite acolo unde este săgeata unde te deconectezi, dai pe săgeata aia si apesi pe setări apoi pe securitate si acolo jos ai cu albastru "Dezactivează-ţi contul." dai click acolo si pui acolo motivul dezactivarii si dai pe "Nu cred ca facebook este util " sau "Am alt cont de Facebook" sau "Alt motiv" si bifezi casutele cu "Schimba toate grupurile deschise la inchise" si "Opteaza pentru nu a mai primi e-mailuri de la Facebook" si dai pe confirmă si gata. Sper că te-am ajutat. Fundă?

| ShadowGhost a răspuns:

Dupa 30 de zile se sterge contul dar nu trebuie sa mai intri pe el.

| Cata240 explică:

Se poate si de pe telefon? Pentru ca imi zicea ca s-a sters dar nu se stergea.

| Cata240 explică:

Aha, deci asta era. Sa nu mai intru pe el. Va multumesc pentru ajutor.

| Ommmmmffffffgggggg a răspuns:

Din setari exista tab-ul " Dezactiveaza contul " dai click acolo si pa cont.
Succes.