| Ostache-Dinu_Catalina_1987 a întrebat:

Nu-mi merg anumite semne de punctuatie la tastatura, ce sa fac?

6 răspunsuri:
| Privacy a răspuns:

N-ai incercat sa cureti tastatura? Poate de asta nu merg. Daca tastatura e curata, vezi in ce limba e calculatorul. thinking Habar nu am de ce nu ti-ar putea functiona. Bafta!

| LupCuBlog a răspuns:

Vezi daca cablul tastaturii e bagat in unitatea centrala corespunzator sau schimba limba de introducere. Ai un tutorial aici : http://www.7tutoriale.ro/......-tastatura

| Crouky a răspuns:

Cumpara-ti alta! nu e scumpa, daca nici dupa nu merge e vina de la PC. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Poate mai trebuie curăţată tastatura, dacă nu ia-ţi alta.
Te pup!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Când ai curățat ultima oară tastatura?
Nu mai mânca deasupra ei.
Pa, pa.

| Vlad_Negru_1987 a răspuns:

Nu imi merge semnu exclamari si semnul intrebari