| OmObisnuit a întrebat:

Nu stiu cum sa explic mai bine asa ca am facut un videoclip: https://youtu.be/znHhWcFYX5I

7 răspunsuri:
| Voicu_Toma_2000 a răspuns:

Nu se intelege nimic :

| Pricope_Razvan_Ioan_1990 a răspuns:

Du-te la un specialist el va putea repara

| dolceromania a răspuns:

Acest comportament il are Pc-ul atunci cand l-ai oprit fortat, adica ai scos cablu de curent cand el era pornit, o pana de curent, o tensiune a curentului.Trebuie sa-i instalezi windosul.

| dolceromania a răspuns:

Am uitat ai spus ca numai ce te-ai mutat si pc-ul a stat ceva vreme inchis:bateria placi de baza este slaba si a pierdut datele, incerca sa reglezi ceasul si data din bios.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Safe mode command prompt only, fdisk /mbr sau chkdsk /r. Sau boot de pe stick cu un utilitar de verificare/reparare a sistemului de fisiere.

| Frână_Fratele_1998 a răspuns:

In principal da, adica sunt de acord cu asta, dupa care faci altceva si la final vezi ce a iesit

| untu a răspuns:

Incearca sa faci o restaurarea sistemului sau restaurarea la hardisk-partitia C (restore image)! daca nu merge, apelati pe cineva de la service autorizat sa-ti faca diagnosticarea gratuita si sa afli sursa problemei si sa ti-o repare! Bafta!