| anonim_4396 a întrebat:

Pe ce site pot uploada fisiere gratuit?

Răspuns Câştigător
| LittleZyzy a răspuns:

Www.fisierulmeu.ro

11 răspunsuri:
| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Http://www.download.ro/ de aici poti descarca absolut orice vrei de la jocuri pana la muzica si filme;););)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe mata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www.fisierulmeu.ro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www.fisierele.ro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca vrei sa fie fisierele in siguranta si tinute mult timp iti recomand www.driveupload.info

| Anonymous485 a răspuns:

Www.megaupload. com :(... v-or plati pentru asta!

| dilau69 a răspuns:

Uite mai inca unu vad ca nimeni nu ti-la spus poate te ajuta www.protitan.ro

| Anturaju93 a răspuns:

Eu folosesc de 5 ani www.abcdownload.ro pentru ca am putine reclame si nu au pop-up-uri. Din pacate nu mai accepta mp3 dar se poate rezolva :)