| anonim_4396 a întrebat:

Pe harta Austriei doresc a vad strazile 3D cum e la noi, de ce nu reusesc?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca te referi la streetview de la google maps atunci sa stii ca Austria nu este cartografiata toata cum e Romania (cauza nu o stiu dar e ciudat)

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Intra cu Google Maps, iar jos in stanga, ia optiunea ''Earth'' da-i pe ea.

| gelu1970 a răspuns:

Ar trebui sa poti
cu google earth free
daca nu merge spune si instalam google earth de plata. e mai precis si mai complet

| Damian_Roland_1996 a răspuns:

Descarca google earth si instaleaza-l ca merge si eu am incercat: https://www.google.com/intl/ro/earth/download/ge/agree.html