| sirena1 a întrebat:

Poate sa imi raspunda cineva:CUM pot adauga videoclipuri pe facebook, dar nu sa fie de perete ci sa apara la "videoclipurile mele"? ca am mai multe dar din toate doar doua apar la sectiunea "videoclipurile mele" si nu inteleg de ce.cum pot face? le pot transfera cumva si pe cele deja incarcate sa apara la ale mele?

4 răspunsuri:
| MihaiTT a răspuns:

Click pe Home si vezi acolo deasupra add photo/video si tot ce ai uploadat le vei avea acolo la your albums unde iti arata cate poze ai si putin mai in dreapta ai link pentru videourile tale

| Faberlic a răspuns:

Buna! Te duci la fotografii, te uiti in coltul din dreapta sus si ai acolo "adauga videoclip".

| IoanaCerin a răspuns:

Intri in meniul Acasa>Fotografii sau Videoclipuri> Incarca videoclip sau Inregistreaza. Daca te intereseaza mai multe despre optiunile FB, poti incerca aplicatia Social Plus. Ai detalii despre ea aici: http://www.ultranetworks.ro/......-plus.html Spor!

| sirena1 explică:

Asta stiu deja, dar numai daca dau sa incarc videoclip mi le arata pe toate si la album acolo imi apar doar doua din 52 video... si vreau sa stiu de ce nu apar TOATE daca vreau sa le vad fara sa trebuiasca sa dau sa incarc unul nou ca sa pot ajunge la album