| anonim_4396 a întrebat:

Pot afla daca o alta persoana s-a conectat pe profilul meu de facebook si locatia acestuia?

Răspuns Câştigător
| papushBBY a răspuns:

Da,poti.
Intra la SETARI dupa SECURITY apoi la SESSIONS ACTIVE.
Daca ai mai mult de 1 sesiune activa inseamna ca mai e cineva pe contul tau, scrie mai jos locatiabatting eyelashes

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da -daca ai activate Setarile de Securitate!(NR DE TELEFON SAU E-MAIL)

| mgtow a răspuns:

Nu poti, daca crezi ca ai contul furat ia legatura cu facebook support ei vor vedea daca e ceva in neregula. Altfel ei te vor anunta daca nu-i cauti tu, ca ai contul manipulat de altcineva si te pun sa schimbi parola eventual.