| alecsi a întrebat:

Pot scapa de virusi mai ales de trojan cu advanced system care ultimate 10 pro?

3 răspunsuri:
| Hitback a răspuns:

Nu garantez 100% acel program, desi l-am folosit si eu o perioada indelungata. Cel mai bine scapi de virusi cu BullGuard, Bitdefender sau Avast. Spor.

| d3javw a răspuns:

Nuștiu ce să zic, personal nu folosec antivirus de mai bine de 7 ani, în opinia mea e nefolositor, atât timp cât nu faci tranzacții online, consumă din memorie și primeam notificări si update-uri aiurea, reinstalez windowsul cam la 2 luni și e perfect, dacă ai windows licențiat din câte știu bitdefender ar fi bun, problema cu toată lumea este că instaleaza antivirusul abia după ce este infectată cu virusi iar atunci chiar e nefolositor indiferent câte scanări ai da, cea mai bună soluție, reinstalezi windows stergând toate datele(salvezi ce ai important pe un stick usb) si după reinstalare instalezi și un antivirus și așa te protejezi cel mai bine de virusi

| gelu1970 a răspuns:

Nu