| macholyco a întrebat:

Razer kraken x lite 7.1 foloseste cineva castile astea fara softwareul de la razer? Simt ca imi mananca fps in csgo aplicatia aia, plus ca nu stiu daca aud mai bine cu ea On sau off
pasii se aud mai precisi stanga dreapta cu aplicatia pe off.
Astept pareri de la oameni care au casti razer 7.1 jack / cu aplicatia aia de ruleaza in fundal in afara de synapse

1 răspuns:
| ncristian7805 a răspuns:

Salut! nu iti recomand sa folosesti aplicatia aia, deoarece o sa ai un sunet de tot kk..., nu prea este optimizata cum trebuie. Iti recomand decat sa conectezi castile si sa le folosesti asa, fara nici o alta setare.