| BlueFeeling a întrebat:

REPEDE! Cum pun Metin2 fara fullscreen? Primul raspuns primeste sigur fundaaaaaaaaaa!

Răspuns Câştigător
| Angelo99 a răspuns:

Te duci in fisierul de la mt2 si dai la config mt2 si acolo scrie full screen si mai este una. tu bifezi pe cealalta si dupa aia intri in joc
Funda?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deschizi dai Optiuni-> Dai click colo unde scrie Windows Mode langa Fullscreenwinking e simplu

| illegal07 a răspuns:

Foarte simplu dai la optiuni la joc. si dai acolo iti crie cum sa ti se vada.

| TheClassicGuitar a răspuns:

Cand intrii in joc dai la options pe acolo si vezi ca o sa fie winow si fullscreen

| BlueFeeling explică:

Raspundeti Va Roggg!

| biboO a răspuns:

Incerc si eu sa explic sper sa reusesc pai cand ai descarcat metinul ai descarcat o kestie mica si scrie sub ea config nu mai stiu cum se num chestia aia am un lapsuslaughing si dai apoi la windows mode cum au spus cei dinanintea mea succes:*

| BlueFeeling explică:

Nu mai e nevoie sa raspundeti pentru ca nu mai are rost si intrebarea a... "expirt"!

| Gangnamstyle12 a răspuns:

Daca metinul are in folder config.exe il deschizi si alegi optiunea fullscreen