| Cysero a întrebat:

S-a conectat o persoana pe Facebook ul meu si eu inainte am sters conversatia cu 2 fete, de atunci nu mai imi apare nici o conversatie cu nimeni, merge sa dau mesaj la toti cu exceptia celor 2 fete carora le-am sters mesajele inainte sa intre altcineva pe contul meu ( ele primesc mesajul meu dar nu imi apare mie cu ce raspund ).
si nu imi apare nici o conversatie cu nici o persoana cu care am vorbit,
la chat imi apare "Chat ul este indisponibil momentan " si uneori cand am intrat in conversatie cu cineva mi-a aparut " couldn`t load messages "
Am si eu nevoie de o solutie ca sa pot sa am conversatiile inapoi si sa mearga chatul cu toate persoanele

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Pe telefon? Ai încercat sa dezinstalezi aplicația?

| serban57 a răspuns:

Încearcă sa stergi datele aplicatiei de mess. Si ca sa nu se mai conecteze ala intri in setările contului de Facebook>securitate> dispozitive conectate si stergi tot, dupa care iti schimbi parola