| Jager a întrebat:

Sa-mi fac update la androidul ce urmeaza (6.0)? Îl primesc prin martie-aprilie si voiam sa stiu daca e mai bun decat 5.0.

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

E mult mai bun 5.0 crede-mă!

| RAY a răspuns:

Nu stiu cum va fi dar eu numai merg pe android la anul imi iau iphone, android 5.2 e jale mare

| DeyCj a răspuns:

În locul tău aș mai aștepta să se învechească ultima creație Google-istă și apoi aș face upgrade asta ca să fiu sigur că nu dau de vreo versiune de test ce folosește drept cobai utilizatorii.Succes