| Copos_Ionuț_2000 a întrebat:

Sal TPU, am o mica problema... Cei care stiu aplicatia Peel Smart Remote si le functioneaza, vreau sa ma ajute. Am tv Samsung cu wifi si cand dau pe casuta cu tv meu zice ca trebuie sa bag un cod, dar ce cod? Sau unde il aflu? (Nu cel cu 0000) dau funda!

1 răspuns:
| Gabriel9707 a răspuns:

Normal ar trebui sa te intrebe daca codul care il foloseste telecomanda functioneaza, si daca nu il incerci pe urmatorul. Dar ce ai putea sa faci este sa resetezi aplicatia.