| darynutzascumpygirl a întrebat:

Sall, cum aflu cine e online pe TPU?

Răspuns Câştigător
| Aero a răspuns:

Daca nu ma insel, pe pagina principla www.tpu.ro sunt avatarele utilizatorilor online afisate sus. Nu stiu sigur, dar cam asa pare. Daca nu...atunci sunt afisate avatarele celor mai activi utilizatori in acel moment(de asemenea si online).

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce ai vrea sa afli cate sute de utilizatori sunt online? Doar nu e hi5, poti da un mesaj sa afli ceva.

| Miяu a răspuns:

Nu poti afla, decat daca tu ii dai un mesaj, sau cerere de prietenie, si el iti raspunde, sau iti accepta cererea.winking

Sper ca am ajutat :*