| bogdanz04 a întrebat:

Sall TPU, imi puteti da frecventa de la Radio Popular? sau orice alta frecventa pentru radio de muzica populara(sa ascult in radio la masina nu pe PC)

2 răspunsuri:
| Caddy1609 a răspuns:

Depinde din ce oras esti.Nu toate orasele au aceeasi frecventa, in mod normal ar trebui sa gaseasca posturile automat cand dai cautare. Daca nu inseamna ca nu exista astfel de posturi radio in acea zona.

| bogdanz04 explică:

Nu neaparat, de exemplu cand dau cautare nu-mi gaseste Europa FM, dar cand setez frecventa care o are mi-l gaseste.