| Paul_Nagy_1990 a întrebat:

Imi puteti da va rog un link de unde as putea downloada driverul audio pentru pc-ul meu?

Am acest pc:https://altex.ro/......70d-ubuntu

Am pierdut cd-ul si mi-am schimbat astazi windowsul si im itrebuie driverul audio.

Am cautat eu dar nici una du a fost buna.

Multumesc!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Programul pe care îl folosesc cel mai des atât la mine cât și la prieteni atunci când vreau să găsesc automat driverele este 3DChip. Acesta este un program de dimensiuni reduse, gratuit și ușor de folosit cu ajutorul căruia doar apăsând câteva click-uri vei găsi toate driverele pentru calculatorul tău.

Descarcă 3DChip

| Zaygon a răspuns:

Daca ai instalat windows 10 nu ar trebui sa iti faci griji pentru driver ca si-l instaleza automat. Cauta pe net dupa placa de baza.

| DanteDMC a răspuns:

Slim Driver - îți instalează și actualizează toate driverele pentru PC-ul tău.