| Hardy2000 a întrebat:

Salu TPU. Vreau să-mi cumpăr un PC nou și am încercat să-mi fac eu unul singur pe PC Garage. PC-ul vreau să-l folosesc pentru home și puțin gaming minecraft/samp/cs go, in special nu jocuri foarte noi. Vreau să știu și părerea voastră dacă componentele sunt compatibile intre ele și dacă ar trebui să schimb ceva la el.
LINK :
http://www.pcgarage.ro/......t/2430898/

3 răspunsuri:
| Hitback a răspuns:

Sursa e slaba rău. Iti prăjește componentele. Cu puțin ulei vei putea praji și ouă și carne. Recomand sirtec sau superflower ca sursă. Placa video e slabuță dar la ce joci tu nu cred ca trebuie sa mai pui bani pentru ea. As recomanda un monitor full hd cu protecție eyesaver sau ceva. Tinand cont ca o sa-l folosești nu doar pentru jocuri. Mai scoate ceva bani și fa o achiziție Bună. Succes

Răspuns utilizator avertizat