| yovlad a întrebat:

Salut adolecenti, am sa postez aici o intrebare deoarece ma astept ca voi sa cunoasteti mai bine subiectul.
Vreau sa-mi cumpar o camera de filmat cu un buget 500-550 euro
Vreau sa imi recomandati voi ceva bun de banii astia, am nevoie de camera pentru a filma in detaliu parti ale corpului atat de aproape cat si de la departare, si as vrea sa subliniez, in detaliu.
Si as vrea sa o pot folosi si pentru videoblog.
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| RaduMihaiRadu a răspuns:

La banii astia iti recomand fie un GoPro Hero 5 cu rezolutie 4k, fie un DSLR