| madalin28 a întrebat:

Am avut instalat pe laptop Acer aspire ES1-512-C0BA windows 7 si imi mergea touchpadul si apoi am facut upgrade la windows 10 si nu imi mai merge touchpadul deloc.Ce pot sa fac? Chiar am nevoie de touchpad!

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Ai nevoie de laptop sau de Windows10? Instaleaza iar Windows7 si stai cuminte. Windows10 e inca in teste, puse pe seama naivilor care sa grabesc sa aiba ultimul sistem de operare de la Microsoft. Lucreaza cu cap, ca sa fie bine!

| FlorinCiokan a răspuns:

Poate sa fie un bug de la windows 10.
Din setari nu ai ce sa ii faci.
Decat sa reinstalezi un windows pe care stii cu ai avut probleme.
Si versiunea 8.1 e buna!