| derik a întrebat:

Am cumparat acest controller: http://www.amazon.de/......ref=sr_1_1 ie=UTF8&qid=1409222942&sr=8-1&keywords=torid Insa cand il conectez la PS3, in jocuri sau la meniu imi apare de exemplu ca sa intru in joc sa dau pe X. Insa la controllerul asta sunt butoane de la xbox:A; B; X; Y cum as putea sa fac sa apara butoanele astea in jocuri (in meniu etc.) pe PS3

1 răspuns:
| AnOnYmOus324567 a răspuns:

Pai il conectezi pe cel implicit (care a venit cu PS3) si il tii si pe al nou bagat in PS3, si intri la setari cred, te descurci tu, nu ma pricep asa de bine la PS