| Zebi a întrebat:

Salut am descarcat metin2 gx private server l-am instalat dar dupa instalare am vrut sa intru in el si imi da o eroare. LOG

"Failed to load image (filename: d:/ymir work/ui/Board_Corner_RightBottom.tga)"

asta zice eroarea! ce sa faaac? plssadcrying

fundita garantat!

106 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa imi scrie si mie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca nuy l-ai instalat bine si ca nu-i conectat netu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu pot sa ma inregistrez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna cum pot sa ma joc metin2gx online?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaa
pai dsmi si mia instalul la mt 2 si o sa vad daca pot sa te ajut intra pe ciobanuionut07

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am chinuit destul eu...asa ca iti spun si tie
intrii unde il ai instalat si dai click pe metin2client2 si iti va intra...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie instalat uwndousul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai trebuie sa dai pe metin2 confirm si ieste a bifezi si sus si jos la aia de sus bifezi in dreapta si la aia de jos tot in dreapta. cu placere!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instaleaza dot net 3, 5

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu ce sa fac
am cont am de toate dar acunm am alt calc si imi da eroare
cand ma conectez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apasa pe ctrl

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu l-am avut descarcat si imi dadea eroare.si l-am descarcat din nou si nu imi mai mergesad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pot sa descarc metin privat? va rog spuneti-mi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi merce am wi 7
da si e tare e nevoie de windous7 si games version 1. 2. 30. 0. 0

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut am descarcat metin2 gx private server l-am instalat dar dupa instalare am vrut sa intru in el si imi da o eroare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie tot asa mi s-a intamplat sti ceva cum pot rezolva?crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca peste vreo saptamana fara fa mai umblii la el!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

ggg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine ma lasa sa deschid jocul dar cand intru imi da eroare la conectarea metin2gx, ce sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi apare la fel stie cineva dc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gmu mi-a blocat contul pentru ca l-am fraierit cu pesti am pus bani 9999999 toti bani lui ma banat pourm mi-a sters contul ma ajutati imi cerscuze la gm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gmu mi-a sters contul va rog eu mult samil de blocati am incercat sa fac alt cont si mi-am pus numele cafarelul999 si parola poponaritai3 apoi mi-a luat contul asa l-am fraierit cu pesti i-am pus totibani lui mia loat si mia saters contul imi cer scuze imi fata la gm ca l-am fraierit cam asta e tot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaaaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ștergel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu si ru l-am instalat dar imi da eroare cand intru x-( laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o intrebare cand vreau sa ma loghez pe cont imi spune asa nume sau parola gresita si mi-am mai facut si ate conturi si tot nu mi-am mers nu stiu ce are sigur a baut metinul bafta celorcare le merg!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu frate dar de unde l-ai descarcat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici mie nu imi perge mi apare "eror" si imi da sa dau "ok" si nu im merge plzz dati-mi un raspuns id chilomstefi