| Bodea_CaTalinn_1999 a întrebat:

Am facut Hard factory reset la un telefon iar dupa aceea mi-a cerut contul google. le am bagat dar ma da mereu inapoi la contul google... ce sa i fac?

3 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Pe Youtube exsită tutoriale despre deblocarea contului de google.

| sparkY5200 a răspuns:

Salut,cand primesti telefonul, se creaza un cache la creearea contului google, iar tu i-ai dat hard reset ceea ce a resetat tot tot, aici ai un link despre ce ai de facut:https://www.youtube.com/watch?v=L7NX98jNMVk

| GoldenBoy17 a răspuns:

Salut, Trebuie sa faci ByPass, te pot ajuta eu, lasa-mi un mesaj daca doresti ajutorul meu, Salut!