| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am jocul GTA San Andreas vreau sa bag niste coduri in joc, dar nu imi prea merg le-am bagat in timpul jocului dar nu se intampla nimic.
Astept un raspuns.

17 răspunsuri:
| bebitzu a răspuns:

Atentie, Gta san andreas nu e acelasi lucru cu gta vice city. Poate ai bagat codurile de la acest joc. Incearca unul din codurile de aici http://gta.jucatori.net/......pc-18.html

| Al3xIT a răspuns:

Nu prea se mai poarta cheaturi mai bine ia un trainer http://dlh.net/chtdb/chtindex.php?lang=eng&sys=pc&match=GTA+-+San+Andreas intra aici

| Al3xIT a răspuns:

Http://dlh.net/chtdb/chtindex.php?lang=eng&sys=pc&match=GTA+-+San+Andreas
Cauta aici mai bine un trainer sau daca vrei neaparat cheaturi vezi ca sunt pe acolo

| Dobitoc a răspuns:

Acceseaza urmatorul link si vei gasi multe coduri: http://gta.jucatori.net/......pc-18.html

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va multumesc imi functioneaza, dar cand bag un cod de arme nu imi merge si as avea nevoiede acel cod.

| ItzRivenGod a răspuns:

Fiecare cod are un fisier(data) si fara acel fisier codul nu se activeaza deci e postibil sa nu ai acel fisier

| bebitzu a răspuns:

LXGIWYL Setul 1 de arme
KJKSZPJ Setul 2 de arme
UZUMYMW Setul 3 de arme

Incearca astea!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dam jocu si promi jur ca iti zic cum promit idu adrian_ostrovan

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu il am si imi merg toate dar nu stiu coduri de Ford Mustang gt mil dai

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scrie speeditup

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca nu citesti

| Alexandru_Dumitrascu_1982 a răspuns:

Poate leai gresit

| Antohe_Andrei_1994 a răspuns:

Pe iphone pot baga coduri?