| Xenoverse a întrebat:

Am o intrebare, am instalat CCleaner si am bifat toate casutele la Windows si Appilcations, si vreau sa stiu ce casute sa bifez si care sa debifez dau funda.

2 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Pai vezi acolo la aplicatii la google chrome sau ce motoare de cuate folosesti - mozilla, vivaldi, opera, etc - sa debifezi passwords - daca vrei sa iti ramana salvate parolele. Vezi la istoric, daca vrei sa il pastrezi, debifezi acolo. si mai vezi ce e pe acolo si ce te intereseaza pe tine. eu doar pe astea 2 le am debifate

Bula
| Bula a răspuns:

Cele bifate se vor sterge.
Este recomandat sa stergi fisierele temporare si cele temporare de internet, cele cu lungime 0.
Este bine sa marchezi, de asemenea, programele /aplicatiile pe care NU le mai folosesti (dar care NU se pot dezinstala din Add-Remove Programs sau de la aplicatiile instalate.